Jak vám mohu pomoci?

Konzultace

Dnes dokážu přesně určit moment, kdy se můj život začal obracet k lepšímu. Bylo to v okamžiku, kdy jsem potkala lidi, se kterými jsem mohla otevřeně mluvit o všem, o čem jsem mluvit potřebovala. Tito lidé – učitelé, terapeuti, šamani – se stali mými průvodci a oporou, kterou jsem potřebovala v dobách, kdy jsem se začala pomalu orientovat v tehdy rozbouřených vodách své mysli, svého já a svého života.

Bez hodnocení mě vyslechli, když jsem potřebovala vyslechnout, poradili mi, když jsem žádala o radu, ukázali mi možnosti a jiné pohledy na situaci, které jsem v daném momentu neviděla. Ale nejdůležitější pro mě bylo to, že mě přijali takovou, jaká jsem a laskavě mě vedli k tomu, abych to samé dokázala udělat i sama pro sebe.

Ráda bych teď tenhle dar předala dál.

Naše setkání můžou probíhat různými způsoby. Můžeme se například intenzivně zabývat jedním specifickým tématem, které přinesete. Můžeme společně pracovat na konkrétní části vašeho života. Nebo se také můžeme věnovat vašemu osobnímu rozvoji a kultivování schopností jako introspekce, práce s egem, intuice, či komunikačních dovedností.

Cena setkání je 700 kč za 60 minut.

Pro studenty je cena setkání 500 kč.

On-line konzultace

On-line konzultace mohou být vhodným řešením pro ty, kterým například geografická vzdálenost neumožňuje osobní setkání.

Nesou se ve stejném duchu jako běžné konzultace, kromě toho, že setkání probíhá přes službu ZOOM.

Rozhovory v přírodě

Jistě znáte ten pocit, když vlezete to lesa nebo se ocitnete na bezbřehé louce zalité sluncem, ten pocit klidu, jako kdyby se svět zastavil a vy se najednou můžete uvolnit a vaše mysl je jasná a čistá.

To je jeden z mnoha cenných darů přírody – dokáže nás uklidnit, uvolnit, a dokonce i zpomalit ten někdy divoký tok myšlenek, pokud jí to dovolíme.

Příroda nám poskytuje bezpečný a klidný prostor k tomu, abychom se do sebe ponořili. Díky ní můžeme vystoupit z kolotoče našeho každodenního života a získat nad věcmi nadhled, či se na ně podívat z jiné perspektivy.

Zároveň, pojďme si to připustit, přírodní svět byl vždy pro člověka a kulturu fascinujícím zdrojem inspirace. Hovoří k nám v barvách, tvarech, zvucích a pohybech. Jeho nálady se střídají stejně jako ty naše. Příroda je pro nás tím nejčistším zrcadlem – odráží to, co se v nás děje a upozorňuje nás na to, co by pro nás mohlo být důležité. Pokud jsme pozorní, můžeme si od ní odnést velké rady.

Proto Vám nabízím možnost vzít své téma na čerstvý vzduch. Ať už se chcete dvě hodinky procházet v některém z pražských parků nebo na celý den vyrazit do hor, lesů či polí, věřte mi, že stojí za to dát přírodnímu světu možnost se rozhovoru zúčastnit.

Domluvení schůzky

Rádi byste si domluvili schůzku? 
Zavolejte mi na telefonní číslo +420 737 246 779
nebo mi napište na e-mail lenkadnsk@gmail.com.
Budu se těšit!
Lenka